środa, 16 kwietnia 2014

Życie człowieka

W końcu ubłagany tydzień wolnego od szkoły ależ to tylko tyle , bo egzaminy mówiące o mojej przyszłości. Naprawdę to mi nic nie robi. Ale każdy się pyta : 1. Gdzie idziesz do szkoły? 2. Ucz się , bo egzaminy świadczą o tym gdzie pójdziesz dalej ! I tak cały czas  zatruwania mi życia. Gdy już człowiek nie może tego znieść to zaczyna robić wszystko na przekór innym. Bo to jest naprawdę wkurzające. Zdam to zdam a nie.
To moja sprawa gdzie pójdę do szkoły.  Co wybiorę. To moje życie , moja sprawa. Nikt się nie powinien wtrącać nie w swoje sprawy.

14 komentarzy:

 1. Ja w tym roku tez mam te testy :c Ładne zdjęcie ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też piszę w tym roku testy. Zobaczymy jak pójdzie. A tak w ogóle powodzenia na testach ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Presja ze strony innych pojawia się zawsze przy tego typu sprawach. Z doświadczenia wiem, że to raczej egzamin dla Ciebie i sprawdzenia swoich umiejętności. Punkty nie mają tak naprawdę znaczenia. Ale wiadomo...muszą postraszyć :))
  Powodzenia życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne zdjęcie - popracuj troszkę nad tekstem, bo zjadasz słówka i będzie super :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wesołych Świąt :)
  obserwuję Twojego bloga :) liczę na rewanż tu http://blackleopard-official.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. to prawda, nadal nie mogę w to uwierzyć i mam nadzieję, że to nie sen :D bliscy spisali się na medal <3 wzajemnie - życzę Wesołych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. nie przejmuj się tak testami, będzie dobrze.. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mimo wszystko powodzenia. A ludzie za bardzo wtrącają się w nie swoje życia. Jaki jest tego powód? Zazdrość? Świetny post :)
  Pozdrawiamy!
  thehauntedway.blogspot.com
  +obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń