poniedziałek, 16 czerwca 2014

Hera koka hasz LSD

Witam !
Na pewno się zastanawiacie o co chodzi ale raczej chyba każdy tą piosenkę słyszał. Ale może jej nie zrozumiał ale jakaś na pewno część zrozumiała. Ale dla wszystkich jeszcze to raz wytłumaczę. Karolina Czarniecka zaśpiewała tą piosenkę na jakimś festiwalu dla amatorów śpiewania. Oczywiście na yt miała aż oglądalność aż do 10 000 000 wyświetleń. Jymi czyli po polsku Jerzy to mogło być o każdym tym znanym i nie tym znanym. Ale to tylko sama twórczyni wie o kogo chodzi. Bo przecież może to być wymyślona postać jak we współczesnych autorek książek np. takim jak ja.  Po jakimś czasie każdy się rzucił , że tak powim na Instagramai im Twwitera ale i tam pisano hera koka hasz LSD przeinaczyło się na  --> #hera#koka#hasz#LSD . Popularność jej i różnych portali społecznościowych przyczniło się do tego że tylko żyjemy i robimy albo selfie lub normalne zdjęcia nie sobie!  Więc raczej to było na tyle , niedługo mam zamiar zabrać się za bloga wy wyglądzie i oczywiście na fanpega coś powstawiać . Oczywiście znajdziecie tam też tą oto piosenkę : Hera koka hasz LSD 

3 komentarze:

  1. Co do Twojego wpisu to niesamowity zbieg okoliczności - jutro jadę z panną Czarnecką nagrywać teledysk do wyżej wspomnianego utworu :) trzymaj za nas kciuki ;P PS na swoim blogu napisałem pierwszy post, na temat fanów, jestem ciekaw co myślisz o wpisie - pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kochanie Karolina Czarnecka zaśpiewała tej piosenki nie na "jakimś tam festiwalu dla amatorów śpiewania" tylko na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu !!!!!!!
    To tak na przyszłość...

    OdpowiedzUsuń